Zakończenie roku szkolnego

24 Czerwiec 2017
 23 czerwca 2017 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Dzień ten był okazją podsumowań, wyróżnień i podziękowań.  Dyrektor szkoły, p. Jerzy Sprawka, podziękował zarówno gronu pedagogicznemu jak i uczniom za cały rok wytrwałej pracy i wysiłek włożony w proces dydaktyczny. Szczególne gratulacje otrzymali:

- Rafał Sulowski, uczeń klasy II Tps, odbierając z rąk dyrektora świadectwo z czerwonym paskiem oraz nagrodę za zajęcie 6. miejsca drużynowo w finale XVIII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej;

 - Hubert Król, tegoroczny absolwent naszej szkoły, odbierając nagrodę za zajęcie 9. miejsca indywidualnie oraz 6. miejsca drużynowo w finale XVIII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej.


Podziękowania i nagrody książkowe otrzymali również uczniowie poszczególnych klas, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. 
Dyrektor życzył zebranym udanych i bezpiecznych wakacji. Wyraził nadzieję, że czas odpoczynku pozwoli zregenerować siły, by w następnym roku szkolnym z jeszcze większym zapałem podjąć trud nauki i nauczania. 

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl