Pożegnanie maturzystów

09 Maj 2017
  ,,To nie jest koniec,

to nawet nie jest początek końca,

 to dopiero koniec początku.......”

— Winston Churchill

W piątek 28 kwietnia, po czterech latach wyczerpującej nauki, swoją przygodę z Zespołem Szkół Zawodowych zakończyli uczniowie klas czwartych Technikum.

Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Jerzy Sprawka,  który serdecznie powitał maturzystów, ich rodziców, wychowawców klas maturalnych, grono pedagogiczne. Przemówienie pana dyrektora było pełne refleksji i życzeń dla tegorocznych absolwentów naszej szkoły. W swojej mowie podkreślił, że zakończył się pewien etap w ich życiu i nadszedł czas na podejmowanie dojrzałych decyzji, z których sprawdzian nastąpi już za kilka dni. W imieniu wychowawców,  abiturientów pożegnała  pani Katarzyna Maciejczyk życząc absolwentom powodzenia na najważniejszym egzaminie z dorosłości, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Zapewniła młodzież, że pozostaną w pamięci nauczycieli i wychowawców przez długie lata. W imieniu maturzystów nauczycielom i dyrekcji podziękował uczeń kl. IV TI Paweł Liwak.


Głos zabrała  przedstawicielka Rady Rodziców Pani Renata Chrzanowska, która życzyła uczniom powodzenia na egzaminach maturalnych i złożyła podziękowania gronu pedagogicznemu za przekazaną uczniom wiedzę i opiekę wychowawczą.

Najprzyjemniejszą częścią uroczystości było wręczenie nagród, dyplomów oraz świadectw ukończenia szkoły z rąk pana dyrektora Jerzego Sprawki i wychowawczyń pani Katarzyny Maciejczyk oraz pani Barbary Długoszek.

Wiele miłych wspomnień dostarczyła przygotowana przez wychowawczynie prezentacja multimedialna  z czterech lat pobytu maturzystów w murach naszej szkoły.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl