Certyfikat „Szkoła Innowacji 2017” …

26 Kwiecień 2017
 W czwartek 20.04.2017 r. w Lublinie odbyła się jubileuszowa Gala podsumowująca piątą edycję Projektu Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji” i Konkursu „Lider Innowacji”. Certyfikat „Szkoła Innowacji 2017” otrzymało 33 szkoły z terenu Lubelszczyzny. Wśród nich tego zaszczytu dostąpił nasz „Hubal” jako jedyna szkoła z grona szkół powiatu lubelskiego. Stosowny Certyfikat odebrał dyrektor szkoły Pan Jerzy Sprawka. Warto w tym miejscu przypomnieć, że  taki certyfikat otrzymaliśmy już czwarty raz z rzędu. Nagrody te są dla nas jeszcze większą motywacją do działania.


Wyróżnione placówki realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową i wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy.


   Projekt Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" organizowany jest od 2013 roku. Skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych: liceów, techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz zespołów szkół. Patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski, Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk i Lubelski Kurator Oświaty – Teresa Misiuk.


   Celem programu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość, realizowana jest współpraca międzynarodowa oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.
Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl