Hubert w finale ogólnopolskim OTS

27 Marzec 2017
 W sobotę 18.03.2017 roku w Warszawie odbyła się XVIII edycja Olimpiady Techniki Samochodowej. Do rywalizacji przystąpiło 465 uczniów z całej Polski. Półfinał olimpiady odbył się w Warszawie w aulach Politechniki /Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych/. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Hubert Król  kl. IV TPS, Arkadiusz Paluch kl. III TPS i Rafał Sulowski kl. II TPS.

Do finału zakwalifikowało się 12 uczniów, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzieli na pytania zawarte w teście. W gronie najlepszych znalazł się Hubert Król zdobywając 51 pkt. Należy także zaznaczyć, że Rafał Sulowski uczeń klasa II uzyskał 46 pkt. i uplasował się na wysokim 20 miejscu w Polsce. Do olimpiady uczniów przygotowywał  mgr inż. Andrzej Pietrzak. 
       Etap finałowy (praktyczny) Olimpiady Techniki Samochodowej odbędzie się w Warszawie w sobotę 13 maja 2017 roku w siedzibie firmy Robert Bosch Sp. z o.o. przy ul. Jutrzenki 105 o godz. 10.00. Uczniowie będą musieli wykonać dwa zadania praktyczne z zakresu elektroniki i diagnostyki samochodowej. 
       Gratulujemy sukcesu i życzymy naszemu finaliście jak najlepszego miejsca w finale!!!


Andrzej Pietrzak

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl