III edycja konkursu wiedzy informatycznej "ITHubal"

10 Marzec 2017

 Dnia 9 marca 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr im. mjr. Henryka Dobrzańskiego odbyła się trzecia edycja konkursu wiedzy informatycznej „IT HUBAL”. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – składającej się z 20 pytań testowych zamkniętych oraz praktycznej – składającej się z 15 zadań praktycznych z zakresu obsługi i konfiguracji systemu Windows,  konfiguracji pakietu Microsoft Office w szczególności Word, Excel i Power Point oraz zmiany kodu strony www w HTML.


Do konkursu przystąpiło 11 uczniów z gimnazjów w: Mętowie, Jabłonnie oraz Gimnazjum Nr 1 w Bychawie.

Wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: najlepszy okazał się uczeń Piotr Malec z Gimnazjum w Mętowie, drugie miejsce zajął Piotr Wiśniewski, a na ostatnim miejscu podium uplasował się Michał Banach.

Trzy pierwsze miejsca uhonorowane były nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami, natomiast pozostali uczestnicy konkursu oraz Ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych oraz przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie, dlatego też dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu oraz opiekę i dojazd.

Składamy wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie,  a opiekunom za przygotowanie uczniów.

Do zobaczenia na następnej edycji konkursu wiedzy informatycznej „IT HUBAL”.

 

 Składamy serdeczne podziękowania dla firmy 3INK oraz sklepu komputerowego LEGE.PL za ufundowanie nagród rzeczowych.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl