Prawie jak studenci ...

16 Luty 2017

 W środę 15.02.2017 r., swoje drzwi otworzyły przed nami: Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Transportu i Informatyki WSEI. Przeszło czterdziestoosobowa grupa uczniów z „Hubala” pod opieką nauczycieli: Katarzyny Maciejczyk, Dariusza Góźdźia i Janusza Sagana wzięła udział w Dniach Otwartych WSEI w Lublinie. W trakcie tej wizyty młodzież mogła dowiedzieć się o współczesnych zagrożeniach terrorystycznych, bezpieczeństwie danych w cyberprzestrzeni i treningu kreatywności w efektywnym uczeniu się. Odbyły się również prezentacje skaningowego mikroskopu elektronowego, zaprezentowano możliwości wariografu i choć na chwilę zostaliśmy przeniesieni z świata rzeczywistego do świata cyberprzestrzeni za pomocą skanera 3D. Ponadto uczestniczyliśmy w zajęciach laboratorium obrabiarek CNC i mogliśmy „prawie przejechać się” samochodem elektrycznym …


  Organizatorami wyjazdu byli koordynatorzy współpracy szkoły z WSEI Pani Jolanta Szpytma i pedagog szkolny Pan Janusz Sagan. 

 

   Kolejne edycje dni otwartych w WSEI odbędą się 24 lutego (Wydział Pedagogiki i Psychologii) oraz 28 lutego (Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Nauk o Zdrowiu). Uczelnia zaprasza wszystkich zainteresowanych w tych terminach w godz. 9.00-13.30 do siedzimy Wyższej szkoły Ekonomii i Innowacji przy ul. Projektowej 4.


Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl