Kolejna akcja krwiodawstwa

03 Luty 2017

 Podczas trwania akcji  w dniu 02.02.2017 roku cenny płyn ratujący życie oddało 28 uczennic, uczniów i absolwentów, co pozwoliło uzyskać 12600 ml pełnej krwi. Jest to szczególnie ważna akcja ponieważ na krew czekają tysiące ludzi chorych. Oddając „cząstkę siebie” nie tylko ratujemy życie innych, ale także dajemy przykład otoczeniu. I wreszcie chyba sprawa najważniejsza – poświęcając odrobinę swojego czasu, zyskujemy wielką osobistą satysfakcję ze spełnienia dobrego uczynku.


Krwiodawstwo w „Hubalu” stało się już tradycją i odbywa się cztery razy do roku. Uczniowie chętnie biorą w niej udział, co świadczy o ich ogromnym sercu dla drugiego człowieka. Akcje organizowane są we współpracy z mobilną ekipą Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Koordynatorem akcji krwiodawstwa w naszej szkole jest Pan Janusz Sagan – pedagog szkolny.

 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za ten dar serca!

A kolejne akcje odbędą się już 25 kwietnia/wtorek/ i 21września/czwartek/ tego roku... już zaplanujcie sobie ten czas na dobry uczynek …

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl