Atrakcyjny sposób na ferie -Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO

19 Styczeń 2017
 Gdyby zadać przypadkowo wybranym osobom pytanie: czy istnieje coś, co mogłoby sprawić, że młodzież z własnej nieprzymuszonej woli przyjdzie do  szkoły w ferie i spędzi w niej bez marudzenia kilkanaście godzin chyba wszyscy mieli by problem ze znalezieniem na nie odpowiedzi. Nam jednak udało się znaleźć taki sposób. W dniach 17-18 stycznia 2017 roku, z samego rana (o godzinie 7:40!!!), przez nikogo nie budzeni, porzuciwszy ciepłe łóżeczko, pojawili się w murach Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie  uczestnicy i organizatorzy Drugiego Międzyszkolnego Turnieju Gier Komputerowych CS:GO.

Do rywalizacji przystąpiło 60 uczestników – 12  pięcioosobowych drużyn: „Savage Mode” z Gimnazjum w Tarnawce, „Infinite FRAGS” z Gimnazjum Nr 2 w Niedrzwicy Kościelnej, „Ptr.Pro” z Gimnazjum Nr 1 przy Zespole Szkół Publicznych w Bystrzycy Starej, „Beasts of  Bystrzyca” z Gimnazjum Nr 1 przy Zespole Szkół Publicznych w Bystrzycy Starej,OsmoPRO” z Gimnazjum w Pszczelej Woli , „NorM4litY%” z Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, „Bolszewiki” z Gimnazjum nr 2 w Bychawie, „X17” z Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, Brygada Gołempi” z Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, „Raiders Gaming”, drużyna „Izi Elite” złożona z absolwentów naszej szkoły oraz organizatorzy z Zespołu Szkól Zawodowych Nr 1 im. mjr H. Dobrzańskiego w Bychawie. Drużyny zostały, w drodze losowania, podzielone na 4 grupy- po 3 drużyny każda. Mecze w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym” w systemie BO1. Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek awansowali zwycięzcy oraz dwie drużyny z drugich miejsc z największą ilością punktów. W przypadku równej ilości punktów o awansie decydowała większa ilość wygranych rund.

 Drugiego dnia do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, podzielonych na dwie grupy po trzy drużyny, zwycięzcy grup awansowali do finału. Przed jego rozpoczęciem odbył się mecz o trzecie miejsce, w którym drużyna „Raiders Gaming” po dogrywce pokonała drużynę „Infinite FRAGS”. W finale rozgrywanym systemem BO3 drużyna „X17” w składzie: Rafał Bednarz, Michał Reszka, Kacper Tylus, Michał Golan, Patryk Małek pokonała w dwóch meczach drużynę „Brygada Gołempi” w składzie: Andrzej Tochman, Bartłomiej Królikowski, Wojciech Augustynowicz, Bartłomiej Rybaczek oraz Damian Mączka.

Wszystkie drużyny z podium otrzymały  dyplomy i  nagrody.

     Składamy serdeczne podziękowania firmie „LEGE.pl” ,Radzie Rodziców naszej szkoły oraz firmie „OSK Krynio” za ufundowanie nagród. Organizatorem turnieju był Pan Robert Skoczylas oraz uczniowie klas technikum informatycznego.  Dziękujemy nauczycielom, którzy poświęcili swój czas w ferie sprawując opiekę nad młodzieżą. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a uczniów klas trzecich zapraszamy do podejmowania nauki w "HUBALU".

Od września 2016 r. w klasie pierwszej technik informatyk wprowadziliśmy innowację „Grafika i gry komputerowe”. W ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2017/18 planujemy kolejne zmiany. Dlatego już dziś zachęcamy gimnazjalistów do odwiedzania naszej strony internetowej www.zsz.bychawa.pl oraz www.facebook/zszhubal. Mamy nadzieję, że za rok dołączą do nas  kolejne drużyny miłośników gier komputerowych.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl