Rozmieniamy się na grosze …

30 Listopad 2016
 Samorząd Uczniowski Zespołu  Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zachęca wszystkich nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły i jej sympatyków do udziału w akcji Góra Grosza. Cel „Góry Grosza” pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy przynosi tyle, ile może. Te nasze decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazują, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać. To ogromny kapitał społeczny.

Jeden grosz znaczy nie wiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od domów rodzinnych.

   Sukcesem akcji będzie Wasz sukces. Z góry składamy serdeczne podziękowania tym, którzy włączą się do akcji. Za Wasze zaangażowanie, włożony trud i każdy grosik – bardzo dziękujemy. Mamy nadzieje, że będziecie z nami i w tej edycji oraz że pomożecie nam zaprosić innych, którzy jeszcze nie przyłączyli się do akcji.

   Przypominamy, że akcja ma również charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem, nagrodzone zostaną szkoły/przedszkola, które zbiorą najwięcej groszy w całej Polsce oraz w każdym województwie. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji, który jest na stronie internetowej Towarzystwa Nasz Dom. 

 

   Bliższych informacji związanych z akcją udziela opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Janusz Sagan.

Czas trwania akcji 28.11 – 09.12.2016 roku.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl