"My Europe, My Life, My Future" - spotkanie koordynatorów

15 Listopad 2016
 W dniach 23-27 listopada 2016 w szkole spotkali się partnerzy projektu "My Europe, My Life, My Future"  finansowanego w ramach programu Erasmus Plus.

 Partnerstwo tworzy 6 szkół z Polski, Rumunii, Portugalii, Grecji, Bułgari i Chorwacji. W czasie 2 lat projektu zaplanowanych jest wiele spotkań nauczycieli i uczniów. Tym razem w Grecji na wyspie Chios,  12 pedagogów ze szkół partnerskich pracowało nad dokumentacją projektu. Naszą  szkołę w tym spotkaniu reprezentowało dwóch nauczycieli panie: Katarzyna Maciejczyk, która jest polskim koordynatorem  i koordynatorem całego projektu i Beata Krzysiak nauczyciel języka angielskiego. To pierwsze spotkanie było konieczne, aby dopracować wszystkie główne założenia projektu i szczegółowo omówić najbliższe zadania: wybór logo projektu, przygotowanie mobilności uczniów, sposoby komunikowania się. Uzgadnialiśmy sposoby o wdrażania projektu i metody popularyzowania jego rezultatów, między innymi poprzez stworzenie strony internetowej, fotoblogu, profilów na portalach społecznościowych oraz zarejestrowaniu projektu na platformie e-twining. 
 


W czasie spotkań warsztatowych ustalono zasady obowiązujące w czasie międzynarodowych spotkań uczniów, a także  wyznaczono ich terminy:

12 - 17  grudzień 2016 – Portugalia

Marzec 2017 – Rumunia

Maj 2017 – Grecja

Październik 2017 – Bułgaria

Marzec 2018 – Chorwacja

Maj 2018 – Polska

Spotkanie było bardzo udane, zarówno pod względem wytężonej pracy jak i rozwoju kulturowego, poznania greckiej wyspy i jej obyczajów. Grecja powitała nas piękną słoneczną pogodą, Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które tym razem odbędzie się w Portugalii, tym razem na spotkanie to wyjadę też uczniowie.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl