VI Powiatowe Biegi Uliczne „Biegaj z nami”

03 Październik 2016
  2.10.2016r już po raz szósty,  odbyła się impreza zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Lublinie, pod hasłem „Biegaj z nami”. Tradycyjnie już  połączona była z oficjalnym otwarciem drogi Lublin - Głusk - Skrzynice - Chmiel - Krzczonów - Sobieska Wola.

Zawodnicy pobiegli przebudowaną drogą i podobnie, jak w poprzednich latach, na starcie stanęły reprezentacje uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz drużyny samorządowców z powiatu lubelskiego. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach. W pierwszej, sztafecie 6 x 800 metrów, wzięli udział chłopcy i dziewczęta z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W drugiej wystartowali  samorządowcy oraz  zawodniczki i zawodnicy, którzy rywalizowali w biegu otwartym na dystansie 7 kilometrów. 

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych najszybszą sztafetą chłopców, po raz kolejny okazali się uczniowie z naszego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego z Bychawy, drugie miejsce zajęła sztafeta uczniów z „Kwiatka” z Bychawy, a trzecie miejsce wywalczyli chłopcy z Zespołu Szkól Techniki Rolniczej z Piotrowic.


Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Karol Styk, Radosław Tylec, Rafał Rakuś, Jakub Dębski, Łukasz Gajor, Kamil Błaszczak oraz Michał Sowa.

 

Serdecznie gratulujemy reprezentacji naszej szkoły wygranej w pięknym z stylu i z ogromną przewagą , tym bardziej, że w większości uczniowie wystąpili po raz pierwszy w nowym składzie. Opiekunem drużyny była pani Joanna Mendykowska.

Warto dodać, że swoją obecnością imprezę uświetniła „ złota bychawianka” –  pani Iwona Podkościelna – Mistrzyni Paraolimpijska z Rio de Janeiro w wyścigu ze startu wspólnego tandemów.


Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl