Euro Hubal 2016

07 Czerwiec 2016
 6.06.2016r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej w ramach projektu : Euro Hubal 2016.
Każda klasa wylosowała państwo, pod barwami którego rozegrała turniej piłki nożnej:
klasa I TPS ( Niemcy),
klasa III TPS( Francja)
W związku z tym, że grupa młodzieży z klas II przebywa na stażu, klasy te miały problem z wystawieniem swoich składów. Tak więc klasa II TPS ( Irlandia Północna) i klasa II TI ( Ukraina) oraz drużyna nauczycieli ( Polska) i klasa III Ti ( Hiszpania) w turnieju połączyli swoje siły.
Mistrzostwa rozegrano systemem każdy z każdym na boisku przed internatem.
Za zwycięstwo w meczu przyznano 3 punkty; za remis po 1 punkcie; za przegraną – 0 punktów. Przy jednakowej liczbie punktów , wzięto pod uwagę zdobyte i utracone bramki.  

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:
I miejsce –klasa III TPS – Francja (6 punktów) 
II miejsce – klasa IITPS i TI – Irlandia Północna i Ukraina ( 4 punkty 4/3)
III miejsce – klasa ITPS – Niemcy ( 4 punkty 3 /4)
IV miejsce – klasa III TI – Hiszpania i nauczyciele( Polska)
Turniej sędziował pan Sławomir Różycki, któremu serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pomoc w przeprowadzeniu rozgrywek.
Dziękujmy również pani pielęgniarce Beacie Rozdzialik, która udzielała pierwszej pomocy i czuwała nad zdrowiem piłkarzy.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację  turnieju poprzez przygotowanie boiska ( klasa I TPS), wykonanie gazetek o reprezentacjach ( każda klasa z wychowawcą), zgromadzenie i wykonanie gadżetów do kibicowania ( klasa III TPS) . 
Dziękujemy zawodnikom , którzy uczestniczyli w rozgrywkach , w tym szczególne podziękowania należą się dla p. wice dyrektora Tomasza Stoczkowskiego i p. Roberta Skoczylasa, którzy zechcieli włączyć się do wspólnej zabawy.
 
W trakcie rozgrywek każdy mógł dowiedzieć się o tym, jak ważne jest podczas wysiłku uzupełnianie płynów, by nie doprowadzić do odwodnienia organizmu. Dla całej społeczności przygotowano wodę oraz orzeźwiającą lemoniadę, a także ulotki o zdrowych napojach oraz o tych których należy unikać.  Zdrowe napoje to przede wszystkim woda źródlana lub niegazowana woda mineralna, kompoty, woda z cytryną, świeżo wyciskane soki, maślanka, kefir. Napoje nie zdrowe to np.:  kolorowe słodkie gazowane napoje typu coca cola, oranżady, wody smakowe, napoje izotoniczne i inne, ponieważ zawierają CO2, sztuczne barwniki oraz cukier.

Galeria zdjęć - część pierwsza ...
Galeria zdjęć - część druga ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl