Krew – najcenniejszy lek …

18 Marzec 2016
 Pomoc innym ludziom wymaga wysiłku, bo tylko w ten sposób czujemy, że życie ma sens. Życie tylko dla siebie nie daje satysfakcji. Życie jest warte więcej niż nam się wydaje. Wiedzą o tym wspaniali ludzie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.
   15 marca 2016r. w naszej szkole po raz pierwszy w tym roku przeprowadzona została Akcja Honorowego Oddawania Krwi, w której udział wzięli uczniowie, absolwenci i nauczyciele. Organizatorem akcji był pedagog szkolny p. Janusz Sagan we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie trwania akcji, 37 osób oddało ogółem 16650 ml pełnej krwi.

Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Dzielenie się nią jest dowodem solidarności i wsparcia. Nie bójmy się pomagać. To tylko dwa ukłucia, które mogą uratować czyjeś życie. Wszystkim, którzy bezinteresownie podzielili się swoją krwią serdecznie dziękujemy, w imieniu potrzebujących. 
   Już teraz zapraszamy i gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu akcjach, które są zaplanowane w naszej szkole na przestrzeni bieżącego roku w terminach 14 czerwiec i 13 wrzesień 2016 roku.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl