"ITHubal" - druga edycja

12 Luty 2016

 Dnia 11 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr im. mjr. Henryka Dobrzańskiego odbyła się druga edycja konkursu wiedzy informatycznej „IT HUBAL”. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – składającej się z 20 pytań testowych zamkniętych oraz praktycznej – składającej się z 15 zadań praktycznych z zakresu obsługi i konfiguracji systemu Windows,  konfiguracji pakietu Microsoft Office w szczególności Word, Excel i Power Point oraz zmiany kodu strony www w HTML.


Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z 5 gimnazjów w: Mętowie, Jabłonnie, Tarnawce, Piotrkowie oraz Gimnazjum Nr 1 w Bychawie.

Wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: najlepszy po raz drugi z rzędu okazał się uczeń Michał Goch z Gimnazjum w Tarnawce, drugie miejsce zajął Jakub Burzak z Gimnazjum w Piotrkowie, a na ostatnim miejscu podium uplasowała się Karolina Sawicka z Gimnazjum w Jabłonnie.

Trzy pierwsze miejsca uhonorowane były nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami, natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych oraz przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie, dlatego też dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu oraz opiekę i dojazd.

Składamy wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie,  a opiekunom za przygotowanie uczniów.

Do zobaczenia na następnej edycji konkursu wiedzy informatycznej „IT HUBAL”.

 

 Składamy serdeczne podziękowania dla sklepu komputerowego LEGE.PL za ufundowanie nagród rzeczowych.

 
Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl