"Od oseska do ślubnego kobierca"

05 Luty 2016

 Dnia 4 lutego 2016 roku w Bychawskim Centrum Kultury odbyła się IV edycja pokazu  KARNAWAŁOWEGO ZAWROTU GŁOWY – pod tytułem ,,Od oseska do ślubnego kobierca’’. Inspiracją tegorocznego pokazu były wyjazdy stylistek fryzur do przedszkoli i szkół. Młodzież naszej szkoły po raz kolejny zaprezentowała umiejętności fryzjerskie i artystyczne, tym razem przy wsparciu grupy maluchów z Samorządowego Przedszkola Nr 1 oraz z Akademii Poziomkowej. Najmłodsi artyści wykazali się spontanicznością, elegancją i wrażliwością, czym urzekli publiczność. Modele i modelki w takt piosenek Majki Jeżowskiej zaprezentowali z gracją fryzury i kreacje karnawałowe. Klimat ostatków podkreśliły fryzury i kreacje uczennic naszej szkoły z klas fryzjerskich w sukniach studniówkowych i wieczorowych.


Duże wrażenie na publiczności wzbudziło brawurowe wykonanie utworu Budki Suflera „Bal wszystkich świętych” w aranżacji uczniów naszej szkoły. Aplauzem widowni cieszył się też  układ poloneza oraz teledysk Billego Joella „Up town girl” w wykonaniu mechaników. Naśladując kadrę narodową sportowcy z naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności na tle muzyki Zenka Martyniuka „Oczy zielone”. Zwieńczeniem imprezy był pokaz fryzur i sukien ślubnych, który zachwycił nawet najmłodszych widzów, a to za sprawą szarmanckich gentelmanów z klasy maturalnej, którzy z wdziękiem asystowali modelkom.

Młodzież naszej szkoły po raz kolejny udowodniła, że oprócz umiejętności zawodowych posiada talent artystyczny. Gimnazjalistów, którzy chcą rozwijać umiejętności zawodowe oraz talent zapraszamy do nauki w naszej szkole!!!

Pokaz zaszczycili swoją obecnością: Naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym – Beata Janiszewska-Brudzisz, Burmistrz Bychawy – Janusz Urban oraz zastępca Burmistrza Magdalena Kostruba.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i sympatykom szkoły za wsparcie tego przedsięwzięcia.

Do zobaczenia za rok na kolejnym pokazie z cyklu „Karnawałowy zawrót głowy”!!!

Galeria zdjęć - fryzury
Galeria zdjęć - próby
Galeria zdjęć - pokaz

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl