Dziś wypaywkach i porząd..." /> STUDNIÓWKA 2006 – wspomnienie... - Aktualności - Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie - www.zsz.bychawa.pl

STUDNIÓWKA 2006 – wspomnienie...

22.02.2006 15:41:55
Studniówka 2006STUDNIÓWKA – nazwa ta oznacza, że do matury pozostało już tylko 100 dni. To ostatnia zabawa przed maturą i należy zapomnieć na jakiś czas o tego typu rozrączki" />Dziś wypaywkach i porządnie wziąć się do pracy. Powspominajmy bal, który z pewnością będzie jeszcze długo w pamięci wszystkich maturzystów. Oczywiście wszyscy chcieli tego wieczoru zabłysnąć. Modny garnitur, piękna suknia, nowe – ciasne buty, coś pożyczonego na szczęście i czerwona bielizna. W tym roku nie było odstępstw od tej reguły. Studniówka w naszej szkole odbyła się 28 stycznia 2006 roku. Już kilka dni wcześniej strojono sale, trwały ostatnie próby poloneza, który i tak zazwyczaj w ostatecznej, prezentowanej wersji wyglądał nieco inaczej.
I zaczęło się! Na początek właśnie polonez, wszyscy skupieni, zdenerwowani, ale jak tu nie było denerwować się kiedy wszyscy patrzą..., trzeba wypaść jak najlepiej. Trwało to wszystko około ..... Aż wreszcie koniec, udało się, dalej było już jak z przysłowiowej górki ... tańce, konsumpcja , tańce i ........... tańce.


GALERIE:
1. Studniówka 2006 - pierwszy dzień
2. Studniówka 2006 - drugi dzień

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl