Szkolenie artego

13 Listopad 2015
  Uczniowie technikum usług fryzjerskich w Bychawie uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez firmę FALE LOKI KOKI – Tomasz Mazurek. Szkolenia fryzjerskie marki artego prowadzi instruktor marki artego Krzysztof Pajor.

 Od ponad 11 lat doskonali technikę fryzjerską. Uczestniczy w wielu szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jest perfekcjonistą w tym co robi i nie ma dla niego fryzury oraz koloryzacji nie do wykonania. Marka artègo, od czterech lat powierza mu stanowisko instruktora i stylisty. Jest jednym z twórców polskich kolekcji fryzur artègo m. in. Flashback, Bi, Nordisk. Współpracował ze znanymi stylistami takimi jak: POLVERINI PARRUCCHIERI oraz ARTEGO ARTISTIC TEAM. Pracę dydaktyczną traktuje jako swoją pasję, dlatego każde szkolenie to dla niego nowe wyzwanie. Preferuje aktywne metody szkoleniowe dzięki, którym ich uczestnicy mogą nabyć nowe umiejętności i je w rzeczywistości przećwiczyć. Praktyczna nauka fryzjerstwa, to dla Krzysztofa podstawa do tego, aby w przyszłości zadowolić niejednego klienta w swoim salonie. Każdego uczestnika szkolenia traktuje indywidualnie gdyż wie, że dany kurs to szansa na poszerzenie kwalifikacji dla wielu fryzjerów.

Szkolenia są podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczą w szkoleniach, które z pewnością przyczynią się do podniesienia ich umiejętności praktycznych i utrwaleniu wiedzy teoretycznej. Kolejne szkolenia i relacje foto już niedługo.
Dnia 09.11.2015r w szkoleniu wzięły uczennice klasy II TUF.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl