Kolejna akcja

18 Czerwiec 2015

W dniu 18.06.2015 r. odbyła się już po raz czwarty w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa w „Hubalu”. Tak jak dotychczas zorganizowana została ona we współpracy z  ekipą wyjazdową Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Uczniowie, absolwenci stawili się na akcję jak zawsze licznie.


Do oddania krwi zakwalifikowało się 23 osoby. Zebrano ok. 10,350 ml cennego leku, który trafił do banku krwi WCKiK SP ZOZ w Lublinie. Trzeba też dodać, że spora część uczniów nie pierwszy raz brała udział w tej akcji. Za podzielenie się tym bezcennym „darem życia”, wszystkim honorowym krwiodawcom i organizatorom należą się serdeczne podziękowania. Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić, warto więc o tym pamiętać. 

   Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wzrost zapotrzebowania na krew i propagowanie u młodzieży postaw społecznych. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji składamy serdeczne podziękowania ponieważ oddając krew ratujesz życie.

 

   W bieżącym roku szkolnym, w czterech akcjach udział wzięło 118 osób. Łącznie oddano 53.350 ml pełnej krwi.

   Jesteśmy dumni z tego, co robią nasi uczniowie, absolwenci, nauczyciele i sympatycy szkoły. Koordynatorem akcji krwiodawstwa był pedagog szkolny pan Janusz Sagan.

 

   Kolejna akcja odbędzie się we wrześniu 2015 roku.

 

                                                                                                          Zapraszamy !!!

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl