"IT Hubal"

21 Maj 2015
 Dnia 21 maja 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr im. mjr. Henryka Dobrzańskiego odbył się I konkurs wiedzy informatycznej „IT HUBAL”.

Była to pierwsza edycja tego konkursu. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – składającej się z 20 pytań testowych z jedną prawidłową odpowiedzią oraz praktycznej – składającej się z 15 zadań praktycznych z zakresu obsługi i konfiguracji systemu Windows oraz pakietu Microsoft Office w szczególności Word, Excel i Power Point.


Po rozwiązaniu zadań i sprawdzeniu przez komisję konkursową najlepszy okazał się uczeń Michał Goch z Gimnazjum  w Tarnawce, drugie miejsce zajął Mikołaj Kozak z Gimnazjum w Jabłonnie, a na ostatnim miejscu podium Kacper Wilkołazki także z Gimnazjum w Jabłonnie.

Za zajęcie miejsca pierwszego Michał otrzymał Gamepada oraz 8 GB pamięć przenośną (pendrive) firmy Kingston, za zajęcie drugiego miejsca Mikołaj otrzymał grę strategiczną Shattered Union oraz 8 GB pamięć przenośną (pendrive) firmy Kingston, natomiast za zajęcie trzeciego miejsca Kacprowi przypadła klawiatura dwufunkcyjna oraz 8 GB pamięć przenośną (pendrive) firmy Kingston.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych oraz przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie, dlatego też dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu oraz opiekę i przywiezienie na konkurs.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Do zobaczenia na następnej edycji konkursu wiedzy informatycznej „IT HUBAL”.

 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla sklepu komputerowego LEGE.PL za ufundowanie nagród rzeczowych.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl