Certyfikat Szkoła Innowacji 2015

13 Kwiecień 2015

  9 kwietnia 2015 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów Szkoła Innowacji. Otrzymały je szkoły ponadgimnazjalne z województwa lubelskiego, które wzięły udział w trzeciej edycji Projektu Certyfikacji Szkół Szkoła Innowacji i Konkursie Lider Innowacji organizowanym przez  tę właśnie uczelnię.


Celem programu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość, realizowana jest współpraca międzynarodowa oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania. Wyróżnione zostały placówki, które realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową i wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy. Nasza szkoła otrzymała certyfikat po raz drugi, który z rąk kapituły odebrał pan dyrektor Jerzy Sprawka. Certyfikat Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że jednostka edukacyjna dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność.
Projekt Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" organizowany jest od 2013 roku. Szkoły oceniła Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą patroni honorowi projektu, przedstawiciele oświaty i organizacji biznesowych oraz władze Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Od początku patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk i Lubelski Kurator Oświaty – Krzysztof Babisz.
Najlepsze Szkoły, Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie mający szczególne osiągnięcia zostali dodatkowo uhonorowani tytułem Lider Innowacji.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl