Eliminacje powiatowe OTWP …

27 Marzec 2015

 W dniu 26 marca 2015 roku w 10:00 w siedzibie Komendy Miejskiej PSP Lublinie przy ul. Szczerbowskiego odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Na eliminacje powiatowe, zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Arkadiusz Paluch. W wyniku przeprowadzonego testu pisemnego zajął on II miejsce.

   Arkowi gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznych eliminacjach  


W międzyczasie, uczestnicy turnieju odwiedzili komendę PSP i zapoznali się ze sprzętem ratunkowym będącym na wyposażeniu straży pożarnej. Na zakończenie zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy a pozostali uczestnicy upominki.

 

   Organizowany od wielu lat Turniej Wiedzy Pożarniczej jest adresowany do i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Jego celem jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ekologii, ratownictwa oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polski oraz Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Etapy poszczególnych eliminacji obejmują: szczebel środowiskowy, gminny, powiatowy, wojewódzki i centralny.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl