Pamiętaj bądź EKO !!!

11 Marzec 2015
 W związku ze zbliżającym się międzynarodowym „DNIEM ZIEMI 2015” nasza szkoła włączyła się do aktywnego uczestnictwa w IV edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY – ODBIERZ NOWY APARAT FOTOGRAFICZNY”. Celem tej akcji jest zbiórka zużytych lub uszkodzonych telefonów komórkowych, które zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu. Honorowy patronat nad akcją objął Pan profesor Zbigniew Nęcki z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Do dnia 15 maja 2015 roku samorząd uczniowski przeprowadzona wśród uczniów zbiórka zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony. Szkoły, które uzyskają najlepszy przelicznik /relacje/ ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole i dodatkowo zaproponują ciekawe hasło ekologiczne otrzymają nowoczesne, atrakcyjne cyfrowe aparaty fotograficzne lub inne nagrody rzeczowe na życzenie zwycięskiej placówki. Zwycięskie szkoły zostaną opublikowane w czerwcu 2015 r. na stronie www.ekophone.pl .

 

Każda szkoła ma jednakowe szanse na nagrody, ponieważ liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg  telefonów do ilości uczniów w szkole.

 

   Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela pedagog szkolny Janusz Sagan.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl