DreamSpark Premium (dawniej: MSDN Academic Alliance)

24 Luty 2015

 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego jest uczestnikiem programu Microsoft DreamSpark Premium. Microsoft DreamSpark jest programem dla szkół średnich oraz  uczelni wyższych prowadzących zajęcia dydaktyczne z szeroko rozumianej informatyki. Szkoła otrzymała subskrypcję DreamSpark, która daje dostęp do platformy Microsoft – serwerów oraz narzędzi programistycznych. Oprogramowanie, dostarczone w DreamSpark, może być instalowane na dowolnej liczbie komputerów jednostki. Może być jednak wykorzystywane wyłącznie niekomercyjnie, w celu projektowania i prowadzenia zajęć oraz do badań naukowych. Nie wolno go używać do budowania infrastruktury Szkoły (np. nie wolno go używać w administracji lub jako serwera wydziałowego). Dodatkowo nasi uczniowie oraz nauczyciele mają możliwość CAŁKOWICIE DARMOWEGO pobierania i instalacji oryginalnych systemów operacyjnych i oprogramowania firmy Microsoft na swoich komputerach osobistych bez terminu ważności subskrypcji.

Sklep oraz spis oprogramowania wchodzącego w skład DreamSpark są dostępne pod adresem:

http://e5.onthehub.com/d.ashx?s=7n07srsyrj


O programie DreamSpark

Korzystając z oprogramowania zawartego w DreamSpark Premium, jednostka zobowiązuje się do jego niekomercyjnego wykorzystania, wyłącznie w celu projektowania i prowadzenia zajęć oraz do badań naukowych. Nie wolno go używać do budowania infrastruktury w szkole (np. nie wolno go używać w sekretariacie, jako serwera wydziałowego, do obsługi własnych systemów administracyjnych lub informatycznych). Uczniowie i pracownicy dydaktyczni jednostki mogą oprogramowanie pobierać oraz instalować je na swoich komputerach osobistych wyłącznie w celach edukacyjnych. Oprogramowanie może być instalowane na dowolnej liczbie komputerów jednostki.

DreamSpark Premium mogą zakupić wydziały/instytuty/katedry, działające w ramach danej uczelni wyższej, które są STEM oraz szkoły ponadgimnazjalne/technika, których uczniowie po zakończeniu szkoły otrzymują dyplom Technika Informatyka.

DreamSpark to nie tylko dostęp do oprogramowania, udostępniono także całą gamę dodatkowych udogodnień:

Specjalne prawa licencyjne pozwalają jednostkom na instalowanie DreamSpark na dowolnej liczbie maszyn w salach dydaktycznych jednostki;

Studenci mogą zainstalować oprogramowanie (dwie kopie) na własnych komputerach osobistych i wykorzystywać je do nauki oraz do niekomercyjnego tworzenia programów;

Dostępne są wersje testowe oprogramowania oraz wsparcie techniczne;

 

PAMIĘTAJ, że korzystając z oprogramowania obowiązują cię warunki licencji!!!

 

Najczęściej zadawane pytania:

http://www.microsoft.com/education/pl-pl/uczelnie/Pages/DreamSpark-Premium-Ranking-Uczelni.aspx

Adres ELMS szkoły:

http://e5.onthehub.com/d.ashx?s=7n07srsyrj

Wybrane oprogramowanie:

http://www.microsoft.com/education/pl-pl/uczelnie/Pages/DreamSpark-Premium-Wybrane-Oprogramowania.aspx

Szczegółowe informacje dotyczące przystąpienia do DreamSpark Premium można uzyskać w sali 28 u pana Roberta Skoczylasa administratora DreamSpark w naszej szkole.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl