Wielka orkiestra zagra w niedzielę.

04.01.2006 18:43:02
WOSPXIV Finał to zbiórka pieniędzy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH, W TYM NA NAUKĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY. Już raz było poświęcone temu granie WOŚP, wspomagając oddziały dziecięcej chirurgii urazowej. Po dzień dzisiejszy, po tamtym Finale, w wielu miastach Polski jeżdżą zakupione w ten sposób karetki pogotowia.


Ale pamiętajcie, że cel Finału to nie tylko wypadki komunikacyjne, ale wszystkie wypadki, które zdarzają się z udziałem dzieci.
XIV Finał będzie także ogromną okazją, aby bardzo głośno mówić o nauce udzielania pierwszej pomocy, czyli o tym, czym Fundacja WOŚP od kilku lat bardzo aktywnie się zajmuje. Tak jak w przypadku powszechności prowadzenia programów medycznych chce, aby nauka udzielania pierwszej pomocy stała się zjawiskiem powszechnym, aby zaczęła się ona już od najmłodszych klas szkoły podstawowej i aby styczność z nią miał każdy mieszkaniec Polski. To są bardzo ambitne plany, ale już o tym zaczęliśmy mówić i może w ten sposób uda się zjednoczyć wysiłki wszystkich instytucji, które propagują i uczą udzielania pierwszej pomocy.
Liczymy jak zwykle na gorące granie i mamy nadzieję, że w Waszych sercach zagra ta orkiestra, właśnie w zimową niedzielę 8 stycznia 2006 roku.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl