WF z klasą

13 Październik 2014
   W roku szkolnym 2014/15, nasza szkoła przystąpiła do programu „WF z klasą”, który ma na celu poprawę jakości zajęć wychowania fizycznego,  zwiększenie zainteresowania sportem i aktywnością fizyczną oraz promocją zdrowego stylu życia wśród młodzieży i dorosłych. Realizacja programu będzie polegała na wykonaniu dwóch obowiązkowych zadań  SOS – Sportowy Okrągły Stół oraz LAS -Lokalna Akcja Sportowa oraz co najmniej dwóch zadań do wyboru  wg określonego harmonogramu. Zachęcamy do zapoznania się z programem na stronie www.ceo.org.pl  oraz śledzenia bloga naszej szkoły http://blogiceo.nq.pl/hubal/


Pierwsze obowiązkowe działanie, które powinniśmy przeprowadzić do 16.11.2014r,  to zorganizowanie  Sportowego Okrągłego  Stołu -  debaty poświęconej mocnym i słabym stronom wychowania fizycznego w naszej szkole, udoskonaleniu tych zajęć, oczywiście na miarę naszych możliwości oraz stworzeniu oferty zajęć odpowiadających potrzebom i zainteresowaniom uczniów.

Zachęcamy do zaangażowania się w to przedsięwzięcie, wszystkich, którzy lubią sport,  jak również, tych którym takie zajęcia źle się kojarzą, ale chcieliby to zmienić.

Liczymy na wasze uwagi i opinie, ale nade wszystko  twórcze pomysły, które wspólnie wypracowane,  a później zrealizowane przyczynią się do  poprawy jakości zajęć wychowania fizycznego w Hubalu, promocji zdrowego stylu życia oraz  przyniosą więcej radości  i  satysfakcji, zarówno uczniom i nauczycielom.

Koordynator programu

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl