Witaj szkoło!!!

02 Wrzesień 2014
   Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

   Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym w Bychawie, po której uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły. Po komendzie Baczność został wprowadzony sztandar szkoły, po czym zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy.


Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Szkoły – Jerzy Sprawka, który powitał wszystkich ciepłymi słowami.  Dyrektor życzył uczniom powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów. Powiedział, że czeka nas kolejny rok zdobywania wiedzy, poszukiwania i dociekania tajemnic.

   Szczególnie do tej wędrówki zaproszeni zostali pierwszoklasiści, którzy pożegnali w czerwcu swoje gimnazja a dziś po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły.    Cieszymy się, że jesteście z nami.
   Dyrektor wyraził nadzieję, że nasza szkoła będzie dla nich drugim domem, a także miejscem w którym nawiążą wiele nowych znajomości i poznają wielu wspaniałych nauczycieli.

   Następnie dyrektor odczytał listy z okazji inauguracji roku szkolnego 2014/2015 od Pani Minister Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa Lubelskiego i Kuratora Oświaty w Lublinie. Potem głos zabrał Wicedyrektor Szkoły – Pan Tomasz Stoczkowski, który przekazał zgromadzonym informację o miejscu spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

   Po zakończonej uroczystości młodzież spotkała się z wychowawcami.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl