Kolejna akcja krwiodawstwa …

04 Czerwiec 2014
 Krew się polała i dobrze, bo wciąż jest jej niewystarczająca ilość, by zaspokoić zapotrzebowanie na to dotychczas niezastąpione lekarstwo. Akcje honorowej zbiórki krwi odbywają się w naszej szkole od lat. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli.

   W dniu 3 czerwca 2014 r. ponad dwudziestu śmiałków spośród naszych uczniów/w tym 2 uczennice/ i trzech nauczycieli /Robert Jarzyna, Marcin Kryk i Janusz Sagan/ zdecydowało się oddać krew i zarejestrowało w tym szlachetnym celu. Po właściwej weryfikacji 20 osób faktycznie oddało krew, to 9 litrów pełnej    krwi!!! ♥ Do grona krwiodawców przystąpiło 8  osób, oddając krew po raz pierwszy - wielki szacunek dla Was! Dziękujemy Wam po stokroć, jednocześnie gratulujemy odwagi i otwartego serca! Jesteśmy z Was dumni, że hej!


Serdeczne ukłony w stronę Pana Janusza Sagana, który zorganizował Akcję w naszej szkole.

   Jest to szczególnie ważna akcja ponieważ na krew czekają tysiące ludzi chorych. Oddając „cząstkę siebie” nie tylko ratujemy życie innych, ale także dajemy przykład otoczeniu. I wreszcie chyba sprawa najważniejsza – poświęcając odrobinę swojego czasu, zyskujemy wielką osobistą satysfakcję ze spełnienia dobrego uczynku.

   Dla niektórych akcja ta była nie tylko okazją do spełnienia dobrego uczynku, ale także przezwyciężenia strachu. Nie ustajemy i kolejną zbiórkę planujemy już na nowy rok szkolny, w dniu 19 września 2014 r. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz postawę godną naśladowania. Tym samym liczymy na jeszcze większą mobilizację wśród młodzieży.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl