Akcja Wigilijne dzieło pomocy.

19.12.2005 09:24:37
TVNWzorem roku ubiegłego w naszej szkole w dniach 19.12.2005-26.12.2005 organizowana jest akcja WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY. Z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Janusza Sagana cała społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się do tej akcji. Wiemy, że prawie wszyscy jesteśmy posiadaczami telefonów komórkowych. Ile to każdy z nas codziennie wysyła różnych głupich i niepotrzebnych smsów?

W tej akcji każdy z nas może pomóc.Tu nikt nikogo nie będzie sprawdzał czy ktoś wysłał smsa czy też nie. Jest to apel do serc i sumień ludzi dobrej woli. Wierzymy, że wśród uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, takich osób nie brakuje.

18 grudnia br., podczas emisji specjalnego wydania programu Pod Napięciem z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Fundacja TVN zbierała środki finansowe na pomoc dzieciom, które doznały rozległych poparzeń oraz dla innych podopiecznych Fundacji.

W programie prezentowane były historie trojga dzieci Oli, Angeliki i Marcina, których historie wzruszyły serca już nie jednego z widzów i czytelników.

I właśnie dla tych dzieci będą przeznaczone nasze smsy.
Wysyłając SMS-a na nr 7126 (koszt wysłania wiadomości 1,22 zł z VAT) o treści: POMOC, ty też możesz pomóc.

ONI LICZĄ NA KAŻDEGO Z NAS !!!

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl