Zaprojektuj mebel do biblioteki - konkurs

30 Kwiecień 2014
 Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie ogłasza konkurs na mebel do biblioteki .Należy narysować, namalować, wyciąć, wyrzeźbić, wykleić lub w inny dowolny sposób przedstawić do oceny internautów i jury projekt mebla, który uczestnik konkursu chętnie zobaczyłby w bibliotece. Prace wraz z informacją o autorze i sposobem kontaktowania się z nim należy przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie lub przysłać na jej adres: biblioteka.bychawa@gmail.com; ul. Piłsudskiego 34, 23-100 Bychawa. Termin  zgłaszania prac upływa 16 maja 2014.

Prace będą zaprezentowane na stronach internetowych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie oraz NieTylkoMeble. W dniach od 26 maja do 13 czerwca 2014 r. każdy z internautów będzie mógł tylko raz zagłosować na trzy z zaprezentowanych prac. Piętnaście najwyżej ocenionych prac będzie poddane pod werdykt jury. Jury będzie oceniało projekt w trzech kategoriach z dodatkowym rozróżnieniem dzieci oraz dorośli: najciekawsza praca plastyczna, najciekawszy pomysł na mebel do biblioteki, najciekawszy mebel pod względem stolarskim. W składzie jury będą zasiadali: Aneta Krzyżak, organizatorka Pikniku Stolarskiego, Marta Matysek, rzeźbiarz, Marta Wołoszyn, zastępca burmistrza Bychawy, Monika Głazik, redaktor naczelna Głosu Ziemi Bychawskiej ,Barbara Cywińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie. Wyniki jury będą ogłoszone do końca  czerwca 2014 r. poprzez zorganizowanie gali wręczenia nagród oraz poprzez ogłoszenia na stronach internetowych.

Jakie nagrody?
Podczas II Pikniku Stolarskiego w dniach 1-2 sierpnia 2014 r. stolarze z całej Polski będą pracować nad wykonaniem zwycięskiego projektu. Autor projektu będzie mógł aktywnie uczestniczyć w jego wykonaniu. Autorzy nagrodzonych prac będą mogli uczestniczyć w indywidualnych jednodniowych warsztatach stolarskich prowadzonych przez Anetę Krzyżak w uzgodnionym terminie.  Przyznane zostaną również nagrody rzeczowe. 

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl