Promocja szkoły w Pszczelej Woli

10 Kwiecień 2014
  W dniu 10.04.2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli odbyła się konferencja nt. „Szkolnictwo ponadgimnazjalne – sposób na przyszłość i sukces młodego pokolenia”. Konferencja ta była okazją do promocji szkół prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Lublinie. Z okazji tej skorzystała również nasza szkoła.


W trakcie konferencji na stoisku promocyjnym wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2014/2015. Największym zainteresowaniem cieszyło się nasze ostatnie osiągnięcie – zdobycie certyfikatu „Szkoła Innowacji 2014”. Wystrój i aranżację stoiska, wspólnie z uczniami klasy II Ti/Tuf, przygotowała pani Joanna Mendykowska.
Konferencję swoim udziałem zaszczycili Panowie: Paweł Pikula – Starosta Lubelski, Krzysztof Babisz – Lubelski Kurator Oświaty i Kazimierz Stoicki – wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Prezentację ofert szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lubelskiego  pt. „Dlaczego warto wybrać nasze szkoły” przedstawił Pan Dariusz Gajo – członek Zarządu Powiatu Lubelskiego.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl