Obdarowujemy sobą innych

12 Grudzień 2013
 W dniu 11 grudnia 2013 r. już po raz drugi w tym roku szkolnym, w naszej szkole odbyła się akcja honorowej zbiórki krwi. Koordynatorem akcji był nasz pedagog szkolny Pan Janusz Sagan. Już zwyczajowo sympatycy –uczniowie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi mogli oddać krew w sali 20, gdzie zorganizowano mobilny punkt poboru krwi.


Tym razem krew oddało27 osób! W ten sposób udało nam się pobrać całkiem ładną ilość pełnej krwi – ponad 12 litrów. Zrobiliśmy piękny prezent dla potrzebującychJ. Niestety kilka osób chętnych ze względów zdrowotnych nie mogło oddać krwi. Wśród oddających krew byli również nasi nauczyciele Panowie: Jarzyna Robert i Janusz Sagan. Udało się także pozyskać nowego krwiodawcę wśród nauczycieli – Pana Andrzeja Pietrzaka– nauczyciela przedmiotów zawodowych.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się w dniu 13 marca 2014 roku. ZAPRASZAMY!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składamy wszystkim krwiodawcom i sympatykom ciepłych i rodzinnych Świąt oraz pomyślności w Nowym 2014 Roku.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl