Czas wakacji ...

30 Czerwiec 2013
 Nadszedł wreszcie wyczekiwany okres wypoczynku i ładowania baterii - wakacje. Dnia 28 czerwca cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/2013. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia i cieszyliśmy się z sukcesów szkoły w mijającym roku szkolnym. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, brali udział w konkursach, zaangażowani byli w prace na rzecz szkoły, godnie reprezentowali szkołę w środowisku oraz mogli pochwalić się znaczącymi sukcesami sportowymi zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami przyznanymi przez dyrektora szkoły.


Pan Dyrektor Jerzy Sprawka wręczył świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w szkole:

   - Michał Zarosiński /I Tps/– 4.95

   - Maciej Ciaramaga /III Ti/ – 4.94

   - Patrycja Skoczylas /III Ti/ – 4.76

    Inni uczniowie otrzymali śwadectwa promocyjne na spotkaniach z wychowawcami w klasach. Po raz pierwszy w historii szkoły zostały wręczone przechodnie Puchary Dyrektora Szkoły dla klas, które osiągnęły najwyższą średnią i najwyższą frekwencję w szkole. Tegorocznymi zwycięzcami zostali: klasy III Ti / najwyższa średnia/ - wychowawczyni p. Anna Prajsnar i klasa I Tps /najwyższa frekwencja/ – wychowawca p. Janusz Sagan. Większość uczniów wykorzysta go zapewne na błogie lenistwo, lecz niestety są i tacy, którzy będą musieli przynajmniej część czasu poświęcić na dodatkową naukę, aby zdać egzamin poprawkowy /ostatni tydzień sierpnia/.  
Wszystkim życzymy udanego wypoczynku a młodzież prosimy o rozwagę podczas korzystania z dobrodziejstw letniego szaleństwa. Po dwóch miesiącach wakacji, oby szczęśliwych dla każdego, spotkamy się w szkole, w poniedziałek 2 września 2013 r.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl