ProfiAuto Show

04 Czerwiec 2013
    Tegoroczne targi ProfiAuto Show to najnowsze modele samochodów, stylowe „klasyki” i „wypasione” modele różnych marek samochodów oraz samochody terenowe i kultowe motocykle. udział wzięło 140 wystawców z branży Automotive. Na targach ProfiAuto Show w katowickim Spodku każdy fan motoryzacji mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie dwóch dni, targi odwiedziło także ponad 35 tysięcy osób.

Z ta nadzieją grupa uczniów naszej szkoły, wspólnie z nauczycielami p. Andrzejem Pietrzakiem i p. Januszem Saganem w sobotni poranek w dniu 25.05.2013 roku, udała się do katowickiego Spodku. Profi Auto Show 2013 to nie tylko samochody i motocykle, ale również piękne kobiety. W czasie targów w Spodku tworzyło to prawdziwą mieszankę wybuchową!

   Targi były przede wszystkim prawdziwą ucztą dla amatorów pięknych aut i atrakcji związanych z tematyką motoryzacyjną. Największym zainteresowaniem cieszyło się Centrum Ekspozycyjne, gdzie można z bliska zobaczyć było samochody marzeń, takie jak m.in.: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Mercedes AMG SLS GT3, Lamborghini Aventador, Bentley Continental GT 6.0 Twinturbo, Audi R8 Spyder oraz Lotus Elise S1. Zorganizowane na placu przed katowickim spodkiem Centrum Rozrywkowe przyciągało zwiedzających dynamicznymi pokazami m.in. umiejętności kaskaderskich oraz driftu samochodowego i stuntu motocyklowego. Już dziś zapraszamy na 11 edycję targów, która odbędzie się tradycyjnie w Katowicach w dniach 17 i 18 maja 2014 r..

 

   My to wszystko widzieliśmy, a Was zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tych niezwykłych targów …


Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl