Dzień otwarty 2013

26 Kwiecień 2013
  26 kwietnia 2013 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów. W tym dniu wszyscy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od „wewnątrz”. Gimnazjaliści zwiedzili sale lekcyjne, internat, bibliotekę oraz warsztaty szkolne. Mogli porozmawiać z dyrekcją uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły.

Na warsztatach młodzież mogła obserwować pracę na poszczególnych działach. W sali informatycznej można było zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych na rok szkolny 2013/2014. Dni otwarte pokazami walki uświetnili uczniowie Policealnej Szkoły Detektywów i Pracowników Ochrony O’chikara. Grupa taneczna przygotowana przez panią Joannę Mendykowską zatańczyła walca angielskiego i wiedeńskiego. Fanatycy gier komputerowych mogli rozwijać swoje pasje w turniejach Unreal Tournament i Colin Mc Rally. Oblegane, szczególnie przez dziewczęta, było stoisko fryzjerskie. Dużą popularnością cieszyły się konkursy : przepychanie auta na czas, nie taki maluch mały- jakby  się wydawało. Atrakcją był pokaz MotoCross przygotowany przez Klub Motorowy działający przy naszej szkole.

Po dniu pełnym wrażeń goście zregenerowali siły poczęstunkiem. Grochówka przygotowana przez panie kucharki ze szkolnej stołówki smakowała wyśmienicie. Każda z osób, która odwiedziła „Hubala” otrzymała ulotkę z ofertą edukacyjną oraz specjalnie przygotowane  wydanie szkolnej gazetki ,,HUBALnews’’.

 Dziękujemy dyrektorom gimnazjów oraz nauczycielom za umożliwienie uczniom zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
 Do zobaczenia we wrześniu...

Galeria zdjęć...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl