Karnawałowy zawrót głowy!!!

24 Styczeń 2013

27 stycznia 2013 r. w Bychawskim Centrum Kultury odbył się pokaz fryzur pt. „Karnawałowy Zawrót Głowy”, którego celem było zaprezentowanie umiejętności fryzjerskich uczennic klasy I kształcących się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.


W niedzielę, mimo mroźnej aury, stylistki fryzur  już od wczesnych godzin porannych, pod kierunkiem nauczycielki Pani Anny Poniewozik, przygotowywały się do pokazu. O godz. 14.00 w BCK w sali wypełnionej po brzegi odbyło się karnawałowe show na miarę naszych czasów. Dziewczęta zaprezentowały fryzury - „miejski szyk”, koktajlowe i okolicznościowe.


Ubiory pochodziły z kolekcji państwa Walczaków. Dwie uczennice wzięły udział w konkursie:  lokówka kontra prostownica, odbył się też quiz dla publiczności z zakresu fryzjerstwa. Szkolny zespół taneczny wykonał cha-chę ,walca wiedeńskiego i angielskiego. Serca publiczności podbili uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk, technik mechanik oraz technik pojazdów samochodowych, którzy prezentując fryzury męskie efektownie wykonali „Gangnam Style”.


Ogromne emocje wśród publiczności wzbudził pokaz fryzur okolicznościowych i sukien ślubnych. Dziewczęta dumnie paradujące w świetle reflektorów wzruszyły do łez szczególnie żeńską część publiczności (trzeba przyznać, że wyglądały bosko). Na koniec imprezy przy kawie i ciastku goście mogli podzielić się wrażeniami.


Pokaz ten był m.in. dedykowany sponsorom, dzięki którym udało nam się otworzyć pracownię fryzjerską. Inicjatorkami tego przedsięwzięcia były: Anna Poniewozik, Joanna Mendykowska, Urszula Wilkołazka, a cudowną scenografię przygotowała Katarzyna Maciejczyk. W przygotowanie imprezy włączyli się wszyscy nauczyciele.


Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że są zdolni nie tylko technicznie, ale mają wrażliwą duszę. Zapraszamy gimnazjalistów do naszej szkoły!


 

Galeria zdjęć - część pierwsza....

Galeria zdjęć - część druga....

Galeria zdjęć - część trzecia....   

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl