Akcja Honorowego Oddawania Krwi

10 Grudzień 2012
W dniu 10 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie odbyła się akcja oddawania krwi pod hasłem „Podaruj radość innym”. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie.

Krew jest najcenniejszym prezentem jaki możemy dać drugiemu człowiekowi. Punktualnie o dziewiątej rano uczniowie zgromadzili się przed salą, w której miała odbyć się akcja. Kilka chwil później rozpoczęło się oddawanie krwi. Krew oddało około 30 osób! W sumie oddaliśmy grubo ponad 10 litrów pełnej krwi. W zamian uczniowie otrzymali dzień wolny od szkoły, po osiem czekolad i sok. Cieszy nas fakt, że znaleźli się chętni,   którzy odważnie i bezinteresownie chcą nieść pomoc innym. Ten cenny dar z pewnością uratuje komuś życie.


   Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się najprawdopodobniej 7 lutego 2013 roku. Zostanie ona przeprowadzona w ramach  tradycyjnych Walentynek pod hasłem „Zakochani tak kochają, że walentynkowo krew oddają”. ZAPRASZAMY!Galeria zdjęć ...
 


   

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl