Comenius - Hiszpania dzień szósty

24 Październik 2012
  Ostatni dzień pobytu w słonecznej Hiszpanii. O godzinie 8.15 zebraliśmy się pod szkołą i wyruszyliśmy zwiedzać Perianę. Zobaczyliśmy fabrykę produkcji oliwy z oliwek, kościół oraz wiele innych zabytków. Po długim i wyczerpującym spacerze nadszedł czas na pożegnanie. Pogoda tego dnia nie dopisywała, niebo nad Hiszpanią płakało (chyba dlatego, że wyjeżdżamy). Maszerowaliśmy jak na ścięcie, było nam bardzo smutno, ponieważ nawiązaliśmy tam wiele przyjaźni. Trudno było pożegnać ludzi, z którymi przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil a być może już nigdy ich nie zobaczymy.

Gdy dotarliśmy na miejsce w oczach wszystkich widać było łzy, na twarzach rysował się smutek. Po obejrzeniu filmu, który obrazował nasz tygodniowy pobyt w Hiszpanii, nadszedł czas na wręczenie upominków i oficjalne pożegnanie. Później było tylko coraz gorzej. Wspólne zdjęcia, uściski, łzy, ale także radość, że mogliśmy uczestniczyć w projekcie Comenius. Potem wsiedliśmy do autokaru i patrzyliśmy jak tamtejsza młodzież czule nas żegna. Wróciliśmy do hotelu w Torre del Mar i tam wspominaliśmy cały piękny tygodniowy pobyt, który minął  tak szybko...

Dziękujemy za ten wyjazd, który był dla nas niezwykłą przygodą. Szczególnie dziękujemy pani Lidii Grudzie -  koordynatorowi projektu Comenius pt. „ Otworzyć się, aby poznać innych”, ponieważ uczestnicząc w nim mieliśmy szansę zwiedzić  piękną i słoneczną Hiszpanię, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie, poznać tożsamość narodową, tradycje i kulturę  krajów biorących udział w projekcie. Dzięki temu spotkaniu nabraliśmy też pewności siebie i mogliśmy uczyć się i doskonalić języki obce.
I LOVE SPAIN

Przemek S.
Galeria zdjęć - część pierwsza ...

Galeria zdjęć - część druga ...
 


   

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl