Pierogi z "Dżemem'

29 Maj 2012

 27 maja po raz trzynasty Bychawa przeżyła oblężenie smakoszy pierogów. Wydawać może się to trochę dziwne, wszak pierogi to produkt dostępny prawie w każdym sklepie spożywczym. Sekret tkwi w tym, że nasze są po prostu najlepsze !!! Nigdzie tak dobrze nie smakują jak na Festynie w Krainie Pierogów. Ruskie, z kaszą i z serem, z ryżem, z kapustą, z mięsem, z owocami, z soczewicą , ze szpinakiem zjedzone w pośpiechu, w tłumie ludzi mają swój niepowtarzalny smak…


Nasza szkoła już od kilku lat przygotowuje stoisko z pierogami. Lepią je nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice, uczniowie- tak, tak chłopcy doskonale radzą sobie z wałkowaniem ciasta! Oprócz pierogów przygotowaliśmy stanowisko z grami komputerowymi. Ponieważ już niebawem Euro 2012 chętni mogli zrobić sobie zdjęcie z maskotkami mistrzostw -Sławkiem i Slavkiem. Festyn był także okazją do promocji naszej szkoły.

Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd. Wystąpił „król” disco -Tomasz Niecik, zespół MAXEL. zespoły taneczne z Ukrainy, Białorusi oraz Bychawskiego Centrum Kultury. Gwiazdą wieczoru był zespół DŻEM. Odbyły się XIII Mistrzostwa Świata w Zjadaniu Pierogów, wybory Miss Festynu 2012. Wieczór zakończył pokaz sztucznych ogni.

Kolejny festyn już za rok…

Galeria zdjęć...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl