Dni otwarte

27 Kwiecień 2012

27 kwietnia 2012 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów. W tym dniu wszyscy mieli  niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od „wewnątrz”. Gimnazjaliści zwiedzili sale lekcyjne, internat, bibliotekę oraz warsztaty szkolne. Na warsztatach  młodzież mogła obserwować pracę na poszczególnych działach. Na stoiskach edukacyjnych można było zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół Zawodowych na rok szkolny 2012/2013.


Dni otwarte pokazami walki uświetnili uczniowie Policealnej Szkoły Detektywów i Pracowników Ochrony O’chikara. Grupa taneczna przygotowana przez panią Joannę Mendykowską zatańczyła dostojnego poloneza  i żywiołową cha-cha. Uczniowie z klas pierwszych przygotowani przez panią Annę Stacharską zaprezentowali układ tańca nowoczesnego ,,taniec z wampirem’’. Przedstawiciele Klubu Motorowego zafundowali wszystkim dawkę adrenaliny pokazami Motocross. Rozegrany został mecz goście z gimnazjum - ZSZ.  Fanatycy gier komputerowych mogli rozwijać swoje pasje w turniejach Unreal Tournament i Colin Mc Rally. Niezapomnianych wrażeń dostarczył koncert zespołu UNIKALNI. Oblegane (szczególnie przez dziewczęta) były stoiska kosmetyczne i fryzjerskie. Po dniu pełnym wrażeń goście zregenerowali siły poczęstunkiem. Bigos  przygotowany przez panie kucharki ze szkolnej stołówki smakował wyśmienicie. Dla łasuchów zorganizowaliśmy słodką kawiarenkę  Każda z osób, która odwiedziła „Hubala” otrzymała ulotkę z ofertą edukacyjną oraz, specjalnie przygotowane  wydanie szkolnej gazetki ,,HUBALnews’’.

 Niedawno nad nasza szkołą zebrały się ciemne chmury, groziła nam utrata naszej tożsamości. Na szczęście dzięki staraniom wielu osób udało się je rozgonić. Wszystkim gimnazjalistom dziękujemy za wsparcie i podpisy złożone w obronie naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy dyrektorom gimnazjów oraz nauczycielom za umożliwienie uczniom zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Mamy nadzieję ,że po dzisiejszym dniu wielu gimnazjalistów zdecyduje się na rozpoczęcie nauki w ‘’Hubalu’’.
 Do zobaczenia we wrześniu...

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl