Wyjazd do Rumunii w ramach projektu Comenius

18 Kwiecień 2012
W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie trwają przygotowania do trzeciego spotkania nauczycieli i uczniów z 5 krajów w Rumunii w ramach projektu Comenius. Są to przedstawiciele Francji, Włoch, Hiszpanii, Polski i Rumunii. Fundusze z Unii Europejskiej pozyskała nauczycielka języka francuskiego Pani Lidia Gruda, która napisała projekt. Spotkanie będzie trwało od 6 do 12 maja 2012 r.


Aby przygotować się do zaprezentowania naszej szkoły stworzyliśmy zespół uczniów, który uczy się tańczyć aby wykonać „taniec z wampirem” i zaprezentować go przed międzynarodową widownią w mieście Roman w Rumunii. Zajęcia z zespołem prowadzi w BCK Pani Anna Stacharska. Beneficjenci projektu przygotowują również przewodnik kulinarny w języku angielskim. Kolejnym działaniem wyjeżdżających jest stworzenie prezentacji multimedialnej ukazującej nasze dziedzictwo narodowe. Uczymy się też języków francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, ażeby móc porozumiewać się z przyjaciółmi w czasie spotkania. W języku rumuńskim natomiast będziemy prezentować się na pierwszym spotkaniu w szkole Roman-Muscat.

Uczestnicy wyjazdu: Tomasz Flis, Arkadiusz Szynula, Adrian Pizoń, Paula Steć, Jarosław Gorgol, Piotr Wójtowicz oraz Paulina Pruś.


(kliknij zdjęcie, aby powiększyć) 


 


 

 DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl