Re-cool-lekcje - trzeci dzień

05 Kwiecień 2012
  Wielka Środa to " Jest DUCH ŚWIĘTY - jest impreza" w wykonaniu Maćka, studenta ekonomii i teologii i lidera jednej z grup modlitewnych Lublina. Duch Święty jest Osobą, która rozmraża naszą wiarę, jest jak samolot, na którego wylądowanie w naszym sercu przygotowywaliśmy się przez trzy dni re-cool-lekcji.


Kościół można polubić, można pokochać! Przekonywała nas Magda. Jej się to udało po kilkunastu latach życia bez Boga i bez Kościoła, a wręcz po buntowniczym podejściu do Niego omijaniu GO. Pewnego dnia spotkała młodych, szczerych, pogodnych katolików, dla których Bóg jest źródłem siły i powoli wszystko zaczęło się zmieniać z pustki, samotności, autoagresji, smutku, kompulsywnego objadania.........

Szczere zły, nocna modlitwa: Boże ratuj, bo już tego nie wytrzymam!",dziesięć dni, a podczas nich kilka spowiedzi i uwolnienie z wyniszczającego uwolnienia, z pętli oplatającej szyję.......A potem początek drogi w Kościele Darka.

Młode małżeństwo Agaty i Piotra wiedzą dobrze, że "Nikt nie jest samotną wyspą!".I można odnaleźć wewnętrzną siłę, aby nie załamać się nawet w komunistycznym więzieniu na KUBIE, daleko od domu, rodziny i przyjaciół.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl