Comenius - ostatnie dni pobytu

28 Marzec 2012
 Grupa z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie, która w poprzednim tygodniu gościła we francuskim mieście Nantes jest już w domu. Poniżej przedstawiamy relację z trzech ostatnich dni pobytu. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się film dotyczący spotkania projektowego COMENIUS we Francji.
W czwartek (22 marca) tuż po śniadaniu wraz z opiekunami zwiedzaliśmy zabytkowy zamek w Nantes. Każdy z uczestników projektu miał za zadanie zbierać informacje dotyczące historycznych postaci, atrakcyjnych miejsc oraz interesujących eksponatów. Informacje zebrane podczas zwiedzania zostały wykorzystane podczas pracy w grupach. Wspólnie z kolegami i koleżankami z pozostałych krajów, przygotowywaliśmy quizy, wykonywaliśmy artystyczne kolaże, a także na platformie Google Earth oznaczaliśmy i opisywaliśmy ciekawe miejsca i zabytki - nie tylko Nantes i Francji, ale także pozostałych krajów.


Piątek (23 marca) był dniem zakończenia projektu. Od rana prowadzone były konkursy, które zakończyły się wspólną zabawą. W godzinach popołudniowych miało miejsce oficjalne zakończenie spotkania projektowego w Nantes. Po podsumowaniu tych pięciu dni spędzonych u przyjaciół z Francji, każdy otrzymał pamiątkowy upominek. Na pożegnaniu obecni byli wszyscy uczestnicy, nauczyciele, Dyrektor Szkoły Lycée G. Monge La Chauviniere w Nantes, a także Mer La Chapelle sur Edre - partnerskiego miasta Bychawy.


W drogę powrotną udaliśmy się w sobotę (24 marca) wczesnym rankiem. Po długiej podróży dotarliśmy do Bychawy - zmęczeni, ale przede wszystkim zadowoleni i pełni pięknych wspomnień!

Galeria zdjęć...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl