Bonjour!

22 Marzec 2012
 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejną relacją naszej grupy przebywającej we Francji. Młodzież uczestniczy w spotkaniu projektowym w ramach programu COMENIUS.We wtorkowy poranek (20 marca) rywalizowaliśmy ze sobą, biorąc udział w meczach piłki siatkowej. W poszczególnych zespołach znajdowali się uczestnicy z różnych państw biorących udział w spotkaniu. W trakcie zawodów uczestniczyliśmy także w projekcie "Eurotoman" - każdy z uczestników na tabliczce zapisywał lub rysował skojarzenia związane z Unią Europejską, a następnie wykonywał pamiątkową fotografię.

Po wspólnym obiedzie udaliśmy się wraz z  nauczycielami na spotkanie z Merem Nantes, gdzie zostaliśmy miło i serdecznie przyjęci. Jednym z punktów programu był także marsz na orientację w terenie.


21 marca (środa) przebiegł pod znakiem wspólnego zwiedzania pobliskich atrakcji turystycznych. Uczestnicy spotkania projektowego mogli poznać proces produkcji soli,  zwiedzić zabytkowe miasto Guerande, a także zobaczyć wybrzeże Atlantyku. Wszystkie punkty  programu wywarły na nas niesamowite wrażenie! Radość jest tym większa, że w kolejne  dni czekają na nas kolejne atrakcje!


Serdeczne pozdrowienia z Nantes dla wszystkich Gości odwiedzających naszą szkolną stronę  WWW!Galeria zdjęć...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl