Nasi uczniowie we Francji...

20 Marzec 2012

 W dniach 17 i 18 marca grupa uczniów oraz nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie gościła w Paryżu. Podróż samolotem z Warszawy była dla uczestników wyjazdu niesamowitym przeżyciem.

W stolicy Francji zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc – m. in. Łuk Triumfalny, Champs – Élysées, Luwr, katedrę Notre – Dame. Mieliśmy okazję zobaczyć również wieżę Eiffla. Szczególną atrakcją dla nas był wyjazd na ostatnie piętro wieży oraz możliwość podziwiania przepięknego widoku Paryża nocą. W stolicy Francji zatrzymaliśmy się w Polskiej Szkole, gdzie przed laty uczył się sam Adam Mickiewicz. Rodacy pracujący w Szkole przyjęli nas  bardzo gościnnie, za co składamy im serdeczne podziękowania!


19 marca, w poniedziałek dotarliśmy do Nantes. W godzinach popołudniowych rozpoczęło się kolejne spotkanie projektowane w ramach programu COMENIUS. Po oficjalnym przywitaniu gości, udaliśmy się do domów rodzin nas goszczących, natomiast nauczyciele zwiedzali szkołę oraz zapoznali się z nauczycielami z innych państw biorących udział w projekcie.

 Kolejne relacje już wkrótce. Zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej strony internetowej!

Galeria zdjęć... 


 

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl