Klub Motorowy ZSZ Nr 1 w Bychawie

22 Wrzesień 2011

Przed społecznością Bychawy otwiera się szansa na realizowanie ciekawego hobby. Otóż przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego Hubala powstał Klub Motorowy ZSZ Nr 1 w Bychawie, do członkowstwa w którym zapraszamy wszystkich chętnych.


Szkoła udostępniła bazę techniczną. W działalność klubu zaangażowani są nauczyciele, kadra zawodowa „Hubala”. Z inicjatywą powstania klubu w szkole wystąpiła dyrekcja, której przedstawiciel pan Andrzej Pietrzak – zastępca dyrektora, reprezentował szkołę w czasie pierwszego spotkania dnia 20 lipca 2011 roku. Odbyło się ono w Bychawskim Centrum Kultury. Pomysłodawcą przedsięwzięcia, czyli założenia klubu motorowego „Cross” w Bychawie jest p. Jarosław Bartoszek. Spotkanie w BCK swoją obecnością uświetnili następujący goście:

Prezes Lubelskiego Klubu Motorowego „Cross” p. Piotr Więckowski,

Poseł na Sejm RP p. Magdalena Gąsior Marek,

Zastępca burmistrza Bychawy p. Marta Wołoszyn,

Radny miasta Bychawy p. Mateusz Wróblewski,

Zebrani licznie miłośnicy zawodów motocrossowych obejrzeli prezentację multimedialną ukazującą sukcesy lubelskich sportowców. Z zachwytem obserwowali rajd Paryż – Dakar oraz rajd w Maroku, w których uczestniczył p. Piotr Więckowski. Ścigał się w ekstremalnych warunkach co zaimponowało i zafascynowało bychawską młodzież. Nasza szkoła zakładając klub motorowy chce wskazać młodzieży dobrą sportową drogę, bo motocross to frajda zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. W szkolnym klubie jest dostęp do sprzętu sportowego, są trenerzy i możliwość korzystania z toru. Funkcjonujący dobrze klub przyniesie korzyści Bychawie i młodzieży regionu rozsławiając nasze miasto w województwie a także w Polsce i za granicą. W niedzielę 18 września 2011 roku odbyły się zawody motocrossowe o puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. Członkowie klubu działającego przy ZSZ Nr 1 w Bychawie zaprezentowali się w klubowych koszulkach wioząc baner z nazwą: „Klub Motorowy przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie”. Mamy coraz więcej członków klubu i jego fanów, zapraszamy następnych.

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl