ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY III ZSZ

13 Czerwiec 2011

10 czerwca 2011 r. 21 uczniów klasy III ZSZ zakończyło przygodę ze szkołą zawodową. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i młodsze koleżanki i koledzy uroczyście pożegnali swoich absolwentów. Dyrekcja szkoły życzyła swoim absolwentom, by zdobyli jak największą ilość punktów na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, bowiem to one otworzą im bramę do dalszej nauki w naszej szkole lub umożliwią dostanie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Podczas oficjalnej części wręczono świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W imieniu odchodzących uczniów przemówienie pożegnalne wygłosił Tomasz Palczewski.
  


Była to także ostatnia okazja do podsumowania pracy absolwentów z trzech lat nauki. Opuszczenie murów szkoły wszak nie oznacza rozłąki, ani zapomnienia o tych, którzy tu zostają: troskliwych nauczycielach i wychowawcach, młodszych kolegach i koleżankach.   Przecież to tutaj rodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co było obce i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie. Na pewno to wszystko  pozostanie w pamięci uczniów na całe życie.

Koledzy z klasy II ZSZ w krótkim montażu słowno – muzycznym przekazali życzenia, by omijały ich troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszyła radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Zapewnili, że będą trzymać  kciuki podczas egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Galeria zdjęć ....

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl