Wyjazd do kina

22 Październik 2010

21 października 2010 roku klasa II TM/TPS pod opieką pani Katarzyny Maciejczyk i pani Urszuli Wilkołazkiej pojechała na zasłużony relaks do Cinema City w Lublinie na film
,,Street Dance" i do Fantasy Park na bowling

Film to doskonały melodramat muzyczny. Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek.
Bowling to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle, składa się z dziesięciu rund dla każdego gracza. Na początku każdej rundy kręgle są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie kręgle, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony kręgiel gracz dostaje 1 punkt.
 
Wszyscy byliśmy zachwyceni wspaniałą muzyką w filmie i układami choreograficznymi. Obsada najlepszych tancerzy sprawiła, że film oglądaliśmy z wielkim zainteresowaniem.
Niektórzy z nas odnaleźli odpowiednią dla siebie dyscyplinę sportu jaką jest bowling
Zrelaksowani wróciliśmy do Bychawy przed nami kolejne dni pełne nauki

Galeria - wyjazd na kręgle

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl