Dzień otwarty

1 Maj 2010
30 kwietnia 2010 nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty, na który przybyli uczniowie z okolicznych gimnazjów. Po krótkim powitaniu gości przez wicedyrektora Mirosława Wieczorkiewicza, gimnazjaliści mogli obejrzeć naszą szkołę gdzie  zobaczyli min. zajęcia prowadzone z użyciem tablic interaktywnych.. Na warsztatach szkolnych młodzież mogła obserwować pracę na poszczególnych działach. Szczegółowe informacje na temat oferty szkoły można było uzyskać na specjalnie przygotowanych stoiskach. Tam również można było zobaczyć osiągnięcia sportowe i motoryzacyjne naszych uczniów.

 

Atrakcją dnia były pokazy taneczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz najnowsze modele samochodów prezentowane przez firmy  Toyota, Opel, Dacia.

Uczniowie mieli możliwość poczuć się przez chwilę kierowcą i pod okiem instruktora nauki jazdy spróbować swoich sił na placu manewrowym. Zmęczeni gimnazjaliści mogli posilić się grochówką przygotowaną przez stołówkę szkolną. Na koniec został rozegrany mecz w piłkę siatkową między drużyną gimnazjalistów a reprezentacją naszej szkoły, który zakończył się wynikiem 3:1 dla nas.

      Serdecznie dziękujemy dyrektorom gimnazjów oraz nauczycielom za umożliwienie uczniom zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.


GALERIA - Dzień otwarty

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl