Pożegnanie maturzystów

30 Kwiecień 2010
Na pięć dni przed rozpoczęciem egzaminu dojrzałości uczniowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Uroczystość była okazją do podsumowania trzech /LP/ i czterech /TM i Ti/ lat pracy oraz do wyróżnienia najlepszych absolwentów. Prowadzący uroczystość Pan Janusz Sagan, wydał komendę do wprowadzenia pocztu sztandarowego. Po odegraniu hymnu państwowego głos zabrał Dyrektor szkoły Pan Adam Biaduń, który dokonał między innymi podsumowania wszystkich osiągnięć tegorocznych maturzystów. Następnym punktem było uroczyste ślubowanie maturzystów na Sztandar Szkoły. W skład delegacji abiturientów do ślubowania wchodzili: Jacek Głazik, Diana Sprawka, Marzena Sowa, Emil Dolecki, Karol Kamiński, Anna Atras, Sylwia Ziętek i Adrian Mrozek.

Słowa skierowane do młodszych kolegów oraz nauczycieli w imieniu maturzystów  wygłosił  Piotr Szafranek. Po nim wystąpiła w imieniu wychowawców klas maturalnych, wychowawczyni klasy IV TM Pani Agnieszka Siek. Następnie glos zabrała przedstawicielka rodziców Pani Teresa Stankiewicz. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie przez maturzystów dla nauczycieli, kwiatów jako symbolu wdzięczności.

Bardzo ważnym elementem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz dyplomów gratulacyjnych dla uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce. Do tych szczęśliwców należeli: Jacek Głazik i Sylwia Zietek.

Kulminacyjnym punktem pożegnania maturzystów był przygotowany i przedstawiony dla nich, krótki montaż słowno-muzyczny w wykonaniu młodszych kolegów z klasy II TM. Już od wtorku 4 maja rozpoczynają się egzaminy dojrzałości.

Wszystkim absolwentom naszej szkoły życzymy dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Życzymy także powodzenia na maturze, która już tuż tuż, dostania się na wymarzone studia oraz by przyjaźnie, zawiązane w murach szkoły, przetrwały próbę czasu i odległości.


GALERIA - Pożegnanie maturzystów

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl