Turniej wiedzy pożarniczej

05 Marzec 2010
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne.
 
    W dniu 02.03.2010 roku odbyły się, w sali konferencyjnej przy Urzędzie Gminy w Bychawie eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do udziału w eliminacjach przystąpili uczniowie na szczeblu szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Naszą szkołę reprezentowali „druhowie” – Emil Dolecki i Tomasz Fijołek z kl. IV TM oraz Tomasz Jaworski, Piotr Mazur i Marek Kapka z klasy III TM. Na szczeblu szkół ponadgimnazjalnych zgłosiło się tylko 9 uczniów.

Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań. Konkurs był zacięty, o czym świadczą dogrywki na każdym szczeblu o drugie i trzecie miejsce. Po dość długim oczekiwaniu na wyniki, członkowie komisji sprawdzającej test, ogłosili wyniki końcowe tych eliminacji.
    W kategorii nas interesującej, nasi „druhowie” zajęli trzy pierwsze miejsca premiowane nagrodami. Zwyciężył, tak jak w ubiegłym roku Emil Dolecki – 27 pkt., II – miejsce uzyskał Tomasz Jaworski – 26 pkt. a trzecie miejsce zdobył Piotr Mazur – 26 pkt.
    Wszyscy uczestnicy eliminacji gminnych otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom dyplomy i nagrody, w poszczególnych kategoriach wręczał osobiście burmistrz Andrzej Sobaszek.
     Już niedługo Emil będzie reprezentował nas na szczeblu powiatowym. Wszyscy już trzymajmy za niego kciuki !!!

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl